Paracetamol Eg 1000mg Comp Pell 120

Paracetamol Eg 1000mg Comp Pell 120
€ 11,16
Code: 2881076
Merk: EG
In voorraad
Op voorschrift Ja
Bijsluiter Download bijsluiter
Samenstelling

De werkzame stof in Paracetamol EG is:

  • paracetamol

Elke filmomhulde tablet bevat 1000 mg - paracetamol.

De andere stoffen in Paracetamol EG zijn:

tabletkern

  • gepregelatiniseerd maïszetmeel
  • hydroxypropylcellulose
  • talk
  • magnesiumstearaat

filmomhulling

  • polyvinylalcohol
  • macrogol 3350
  • talk
Gebruik

Volwassenen en adolescenten (>50 kg)

  • Gebruikelijke dosis: 500 mg tot 1000 mg alle 4 à 6 uur
  • Maximale dosis: 1 g per inname en 3 g per dag

Kinderen van 20 tot 50 kg

  • Aanbevolen dosis: 15 mg/kg 15 mg/kg alle 6 uur of 10 mg/kg alle 4 uur

Toedieningswijze

  • Min. 4 uur interval tussen 2 innames
Toepassing

Paracetamol EG kan gebruikt worden voor het verlichten van hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, gewrichts- en spierpijn en koorts in verband met een gewone verkoudheid.

Contra-indicaties

U mag Paracetamol EG niet gebruiken wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten

Verzonden geneesmiddelen kunnen niet terug genomen worden, behalve in geval van gebrek. Raadpleeg een behandelend arts of uw apotheker indien er bijwerkingen optreden.

Dit geneesmiddel is enkel verkrijgbaar op voorschrift. De prijs is louter indicatief, voor terugbetaalde geneesmiddelen betaalt u enkel het remgeld. U kan het hier enkel reserveren en daarna het geneesmiddel met het voorschrift komen ophalen in de apotheek.